Veterani KUD-a ,,Mladost“ Pale su uzeli učešće na 11. Međunarodnom festivalu folklora pod nazivom ,,Opet se Zlatiborom cura šeće“. Na festivalu je učestvovalo 56 kulturno-umjetničkih društava, sa preko 1.300 učesnika iz Austrije, Slovenije, Hrvatske, Crne Gore, Srbije i Republike Srpske.
Brojni veterani širom regiona su pokazali da ljubav prema igri i očuvanju kulture ne poznaje godine. Publika je sve nastupe pozdravila sa posebnim uvažavanjem i oduševljenjem.




